Biuro

Obsługę w kancelarii, poza notariuszami, zapewnia zespół wykwalifikowanych pracowników gotowy udzielić Państwu informacji na temat planowanych czynności, kosztów, niezbędnych dokumentów oraz wszelkich innych aspektów dotyczących praktyki notarialnej.

Zespół kancelarii

W skład zespołu wchodzą prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, w tym zastępcy i aplikanci notarialni – kompetentni i zdeterminowani, aby usługi prawnicze, które świadczymy charakteryzowały się najwyższymi standardami, tak merytorycznie, jak i w kontekście kultury i troski o zadowolenie klientów.

 

Na życzenie klientów treść odczytywanego aktu notarialnego może być równolegle wyświetlana na ekranie telewizorów znajdujących się w gabinetach. Dzięki temu klienci mają sposobność śledzenia treści aktu oraz wglądu w nanoszone na bieżąco zmiany.

Udogodnienia

 

Bezpośrednio przed budynkiem, jak i na sąsiadujących ulicach dostępne są liczne i bezpłatne miejsca parkingowe. Ponadto, w razie potrzeby, kancelaria dysponuje miejscami na parkingu podziemnym znajdującym się w budynku mieszczącym kancelarię.

 

Przyjmujemy płatności kartami płatniczymi VISA i MasterCard, Maestro – w zakresie opłat notarialnych wraz z podatkiem od towarów i usług. Natomiast w zakresie tzw. „opłat państwowych”, tj. opłat sądowych czy podatków do płatności kartą może być doliczona opłata prowizyjna naliczana przez operatora – płatna gotówką.

 

Kancelaria znajduje się na pierwszym piętrze budynku wyposażonego w windę. Sam budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych – w przejściach nie ma progów, natomiast korytarze i drzwi wejściowe są odpowiednio szerokie.

 

Lokal jest klimatyzowany.

 

Kancelaria zapewnia bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do Internetu.

 

Wirtualny spacer

 

Galeria