Zespół/biuro

Obsługę w kancelarii, poza notariuszami, zapewnia zespół wykwalifikowanych pracowników gotowy udzielić Państwu informacji na temat planowanych czynności, kosztów, niezbędnych dokumentów oraz wszelkich innych aspektów dotyczących praktyki notarialnej.

W skład zespołu wchodzą prawnicy z wieloletnim doświadczeniem, w tym zastępcy i aplikanci notarialni – kompetentni i zdeterminowani, aby usługi prawnicze, które świadczymy charakteryzowały się najwyższymi standardami, tak merytorycznie, jak i w kontekście kultury i troski o zadowolenie klientów.

Notariusze

 

Ewa
Knuplerz

Oskar
Knuplerz

Grzegorz
Mardyła

Zastępcy notarialni

 

Joanna
Maciejczyk

Aleksandra
Gralec

Prawnicy

 

Anna
Schechtel

Marek
Sobota

Monika
Zarycka

Natalia
Gaura

Administracja

 

Renata
Zielińska

Agnieszka
Pawlik

Kristina
Paluch

Na życzenie klientów treść odczytywanego aktu notarialnego może być równolegle wyświetlana na ekranie telewizorów znajdujących się w gabinetach. Dzięki temu klienci mają sposobność śledzenia treści aktu oraz wglądu w nanoszone na bieżąco zmiany.

Udogodnienia

 

Bezpośrednio przed budynkiem, jak i na sąsiadujących ulicach dostępne są liczne i bezpłatne miejsca parkingowe. Ponadto, w razie potrzeby, kancelaria dysponuje miejscami na parkingu podziemnym znajdującym się w budynku mieszczącym kancelarię.

 

Przyjmujemy płatności kartami płatniczymi VISA i MasterCard, Maestro – w zakresie opłat notarialnych wraz z podatkiem od towarów i usług. Natomiast w zakresie tzw. „opłat państwowych”, tj. opłat sądowych czy podatków do płatności kartą może być doliczona opłata prowizyjna naliczana przez operatora – płatna gotówką.

 

Kancelaria znajduje się na pierwszym piętrze budynku wyposażonego w windę. Sam budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych – w przejściach nie ma progów, natomiast korytarze i drzwi wejściowe są odpowiednio szerokie.

 

Lokal jest klimatyzowany.

 

Kancelaria zapewnia bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do Internetu.

 

Wirtualny spacer

 

Galeria